Transport mienia to nie taka łatwa sprawa

TransportIle razy zmuszeni byliśmy przetransportować swoje własne mienie z punktu A do punktu B? Ile razy spotkaliśmy się z dylematem do kogo się z tym udać, kogo poprosić o pomoc? Nie będę już wspominał o samej przeprowadzce – bo niektórych może na samą myśl głowa rozboleć :) Jest wiele możliwości co do transportu. Poniżej krótkie zestawienie to możemy zrobić żeby sprawnie i szybko załatwić problem z transportem.

Jeżeli dotyka nas konieczność przetransportowania własnego mienia to najczęściej o transport zapytamy Google – tak Google podpowie nam co zrobić :) W wyniku – na przykład – zapytania transport Poznań powinniśmy otrzymać firmy które zajmują się szeroko pojętym transportem. Możemy zadzwonić do takich firm i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Możemy także złożyć zapytanie po przez formularz kontaktowy… są to oczywiście dwa najkorzystniejsze rozwiązania. Zawsze oczywiście możemy sprawdzić telegazetę w poszukiwaniu transportu bądź jakąś książkę firm.

Ja ze swojej strony korzystałem już wiele razy z usług transportowych i mam kilka firm z których do dziś dzień korzystam. Firma pana Zbyszek to przede wszystkim solidna i dobra firma transportowa z Poznania. Dane kontaktowe możecie znaleźć na stronach:

- www.transport-wojtkowiak.sky.pl (dział kontakt);
- www.transport-wojtkowiak.pl (dział kontakt);
- www.transport-poznan.org.pl (dział kontakt);

Z tego co się jeszcze orientuję to zakres usług możecie sprawdzić również na www.transport-poznan.firmkatalog.pl i www.transportpoznan.com.pl.

Pan Zbyszek głównie zajmuje się transportem na terenie Poznania… istnieje jednak możliwość transportu – po wcześniejszym ustaleniu – na terenie całego kraju.

Jeżeli chodzi o transport na terenie Krakowa to sprawdziłem dwie firmy i również z ręką na sercu mogę je polecić jako firmy rzetelne podchodzące do Klienta z pełnym profesjonalizmem. Jedna to firma przeprowadzka – dane kontaktowe abc-przeprowadzki.pl oraz transhds.pl z tym, że to już transport z możliwością załadunku „dźwigiem” :)

To chyba na razie tyle… mam nadzieje, że przyda się komuś mój wpis – jak przypomną mi się pozostałe firmy transportowe to uzupełnię ;)

Dodaj komentarz