Skup telefonów i komórek przez Internet

Skup Telefonów i KomórekJesteś w posiadaniu starej i niepotrzebnej komórki? Nie wiesz gdzie sprzedać telefon w atrakcyjnej cenie? Z myślą o takich osobach powstają portale trudniące się skupem komórek i telefonów komórkowych. Bez wychodzenia z domu sprzedaż telefon w atrakcyjnej cenie. No właśnie – ale jak to się wszystko odbywa…? W pozostałej części publikacji postaram się jasno i czytelnie przedstawić cały proces sprzedaży starej komórki.

Mamy stary telefon i nie wiemy co z nim zrobić… teoretycznie powinniśmy go zutylizować (moda na ekologię) i do tego jeszcze zapłacić :) Możemy też spróbować go sprzedać. A co jeśli mamy telefon nowy bądź prawie nowy tylko nie pasuje nam w nim na przykład kolor? Teoretycznie też go możemy sprzedać… rodzi się jednak pytanie: jak sprzedać żeby nie stracić? Możemy odnieść telefon do komisu lecz tam z reguły cenę otrzymamy zaniżoną (nomen omen komis też musi zarobić).

Pomocne w takich sytuacjach są portale które oferują skup komórki przez Internet. Na czym to polega? Na stronie wybieramy model naszej komórki, następnie otrzymujemy przybliżoną wycenę – jeżeli się z nią zgadzamy to wysyłamy telefon na koszt portalu do siedziby gdzie następują oględziny takiej komórki i następnie jest określana konkretna kwota. Jeżeli się z tą kwotą zgadzamy to przesyłamy numer konta i w ciągu kilku dni mamy pieniądze za telefon na koncie. Tak to wszystko w uprowadzeniu wygląda – jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów to w pole wyszukiwarki możesz wpisać „Skup komórek i Telefonów Komórkowych„. TopDollarMobile.com.pl – portal prowadzący skup telefonów i komórek przez Internet.

Jak sami widzicie nie trzeba jeździć po wszystkich komisach i szukać najlepszej ceny skupu. Wystarczy poszukać trochę w Internecie i bez wychodzenia z domu sprzedać telefon :)

Dodaj komentarz