Omega analiza projektu
oraz
opis rejestracji i kupna waszego pierwszego Active boxa

Podsumowanie projektu www.OmegaBiznes.pl :

CEO nr 1 Bartosz Nafalski jest multi przedsiębiorcą, zarządza wieloma spółkami. Był odpowiedzialny za kampanie marketingowe takich firm jak Frugo, DR. Witt, Łowicz, Pepsi czy TIGER. Aktualna działalność jest związana z przedsięwzięciem EXPEDITE, która świadczy usługi finansowe i restrukturyzacyjne dla FIRM.

CEO nr 2, Łukasz Bożek wieloletni finansista korporacji Sanatander. Aktualnie prowadzący firmę Feat.Software, dostawca technologii oprogramowania dla firm.

Jak Zarabiamy:

 • Active Box: pakiet nr 1 – 30% w 6 miesięcy, lub pakiet nr 2 – 70% w 12 miesięcy. Połowa zysku z pakietu będzie naliczana automatycznie każdego dnia, natomiast druga polowa będzie zależna od tego ile zadań tego dnia wykonasz tzn. pakiet 6msc daje 15% zysku bez konieczności logowania, kolejne 15% jest za wykonywanie zadań. Dodatkowo: Reklamy: 5%, Ankiety: 3%, Zadania specjalne: 7%.  Dla pakietu 12msc jest wprost proporcjonalne.
 • Mining Kryptowalut: Wynajem mocy wydobywczej
 • Płatności FIAT: Najpierw zostaną uruchomione w chinach, za pośrednictwem Bank Transfer oraz ePay (dostępne za kilka tygodni)
 • Trading: Zatrudniono 4 traderów, testowano ich bardzo długo, potrafią przynieść na prawdę świetne wyniki dlatego Omega zdecydowała się oficjalnie ich dołączyć do projektu [Każdy gra inną strategią: forex/ krypto/ surowce. Wyniki traderów będą publikowane.
 • Karta Omega: Jest już dostępna, operator MasterCard wiec można wypłacać w każdym bankomacie, pierwsi liderzy otrzymali swoje karty
 • Platforma dostępna w wielu jezykach m.in: Niemiecki/Hinduski/Rosyjski/Hiszpański
 • Support w nowych językach: Chiński/Japoński/Koreański/Wietnamski/Rosyjski

Projekty realizowane przez Omegę:

 • Operator płatniczy: za kilka tygodni zostanie wprowadzony, operował będzie płatnościami BTC/LTC/ETH/ETC
 • Aplikacja mobilna Omega [będzie na IOS i Android]
 • Biuro w Azji [wkrótce otworzą je w HongKongu]
 • Czat Omega [czat pokroju messengera, dostępny będzie na IOS i Android]
 • Współpraca z Reuters [ największy serwis informacyjny na świecie, Omega już współpracuje z nim, więc zapewni to stały dostęp do świezych informacji na portalu informacyjnym Omega Best]

Strategia na 5 lat: 

 • Właściciele pracują nad licencjonowaną instytucją płatniczą
 • Rozpoczęli pracę nad licencjonowanym funduszem inwestycyjnym, z gwarancją 100% bezpieczeństwa dzięki ubezpieczeniu – dostępny dla klientów z całego świata.
 • Chcą zostać największą firmą badań rynku na świecie, dzięki zgromadzeniu ogromnej społeczności oraz przeprowadzaniu na niej ankiet.
 • Serwis informacyjny: firma celuje w kilkaset tysięcy czytelników dziennie
 • Wsparcie dla startup’ów: marketingowe, venture capital, pomoc w ICO, optymalizacja kosztowo-podatkowa, wsparcie kapitałow

Najnowsze wieści :

Przykładowe obliczenia dla paczki 6 miesięcznej bez polecania za 1 000€

 
1. Przykład bez reinwestycji
Zakupując swojego Active Box przykładowo za 1 000€. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 7.1€. Po 6 miesiącach będziesz miał  1300€ czyli na czysto możesz zyskać 300€. Wypłaty z platformy są realizowane od 100€ wiec szybko będziesz mógł wypłacić pierwsze pieniądze. 
 
Co zyskasz reinwestując?
Uruchamia się wtedy tak zwany % składany a Twoje zarobki z dnia na dzień zwiększają się
Od 50€ masz możliwość zakupić kolejny Active Box 
 
2. Przykład z reinwestycją

Zakupujesz Active Box przykładowo za 1 000€. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 7.1€. Po 9 dniach nazbiera Ci się na koncie ponad 50€ wiec możesz zakupić kolejnego Active Boxa dzięki temu pracuje dla Ciebie już ponad 1050€ a Twoje naliczenia dzienne zwiększają się. Stosując ten system po 6 miesiącach w obrocie będziesz miał ponad 2 000€ a Twoje dzienne naliczenia wynosić już będą ponad 14.2€. W taki sposób możesz po pewnym czasie zbudować sobie stabilny pasywny dochód w Omega Best. A to jaki dzienny zysk będziesz miał zależy już od Ciebie i Twojej inwestycji.

Opis rejestracji w programie Omega

Przed przystąpieniem do rejestracji potrzebujemy użyć zabezpieczenia VPN do naszej przeglądarki w postaci Setup VPN dodatek do każdej przeglądarki również na telefony. Polecam bo jest prosty i szybki. 

Naciśnij czerwony przycisk nad zdjęciem 

Wypełniamy powyższe dane i klikamy następna strona.

Polecam użyć poczty gmail.com, przy wypłatach bez problemu dochodzi kod potwierdzający. 

Upewnij się, że w polu sponsor widnieje Pablo.

Następnie wprowadzamy nasz numer telefonu, imię, nazwisko i datę urodzenia.

Kraj wybieramy United Kingdom !

Zaznaczmy zgody i klikamy stwórz konto następnie przechodzimy do skrzynki pocztowej.

Na waszego maila przyjdzie oto taka wiadomość w której klikamy Address Verifcation, następnie przenosi nas na stronę logowania Omegi

Wpisujemy nasz adres e-mail oraz utworzone wcześniej hasło.

Gratulację założyłeś konto w programie Omega.

Jest to główne okno naszego biura. Z tego miejsca mamy podgląd naszego konta, najnowszych informacji oraz tego miejsca wykonujemy wpłaty oraz wypłaty.

Aby dokonać zakupu Active boxa klikamy z prawej strony w Add Funds.

Mamy dwie opcję doładowania naszego konta przelewem w Euro bądź Bitcoinem. Aby skorzystać z przelewu w euro musimy zweryfikować swoje dane na platformie udostępniając zdjęcie siebie z dowodem.

Polecam wpłatę w bitcoinem bo jest szybsza i nie trzeba tu weryfikować konta jeśli nie wiesz jak zakupić Bitcoina odsyłam cię do zakładki Giełda gdzie jest opisane kroku po kroku jak tę operacja wykonać.

Wybieramy kwotę jaką chcemy wpłacić. Możemy użyć suwaka bądź wpisać kwotę poniżej niego, następnie klikamy add funds

Pojawia się okno z danymi do przelewu BTC, należy dokładnie skopiować adres oraz kwotę do 8 miejsca po przecinku.

Po około 30 minutach przelew będzie potwierdzony i po następnych kilku będzie widoczny na naszym koncie w Omedze

Przechodzimy do sekcji Active box.

Przesuwamy suwakiem całkiem w prawo aby zrobić zakup za całą sumę na naszym koncie 

Wybieramy pakiet na 6 lub 12 miesięcy i klikamy Acept and buy zostało tylko potwierdzić zakup i gotowe.

Gratuluje kupiłeś swojego pierwszego Active Boxa.

 

Zadania do wykonania na platformie Omega aby zarabiać więcej

Naszym codziennym zadaniem na stronie jest obejrzenie 8 reklam oraz raz w tygodniu wykonanie zadnia (napisać komentarz itp.) i wypełnienie ankiety.