Ogród wpływający na nasze samopoczucie

Nowoczesny OgródOgród to bardzo pozytywny przywilej człowieka. Posiadacze ogródka mogą w każdej chwili wyjść sobie na świeże powietrze i się zrelaksować. Warunek jest jednak jeden – ogród musi się nam podobać, musi on być w pewnym stopniu odzwierciedleniem nas samych. Ogród który będzie porośnięty i zaniedbany spowoduje, że nie będziemy chcieli na nim przebywać… mało tego będziemy nawet zasłaniać okna ;)

Dzisiaj pragnę przedstawić w tej publikacji ogród wykonany formułą DiO – jest to holistyczna koncepcja urządzania ogrodu. Główną ideą ogrodu DiO jest fakt oddziaływania ogrodu na nasze samopoczucie i odprężenie. Ogród wykonany w tej „technologi” to nie tylko kwiaty i kolory – ogród DiO to przede wszystkim indywidualne zestawienie otoczenia.

Nie będę się tutaj rozpisywał na temat szczegółów takie rozwiązania – zapraszam wszystkich do odwiedzenia strony Ogrodidom.eu – projektowanie ogrodów. Projekty ogrodów DiO znajdują się na stronie ogrodidom.eu/projekty,56.html. Polecam wszystkim zainteresowanym osobą.

Jedna myśl nt. „Ogród wpływający na nasze samopoczucie

  1. Pingback: Projektowanie Ogrodów Poznań | BestBiznes.pl

Dodaj komentarz