Zarabianie bez inwestycji !!!

W obecnym czasie są niskie ceny na całym rynku ale dzięki temu można więcej darmowych kryptowalut zebrać z kraników.

Przeprowadziłem dużą selekcje kraników, ze względu na wypłacalność ( niestety dużo w necie jest scamu ), uciążliwość i ilość wypłacanych krypto.

Na kranikach za dużo się nie zarobi ale to dobry wstęp do zapoznania się z portfelami i w ogóle jak działają kryptowaluty no i jeszcze nie trzeba inwestować żadnej forsy, a można dużo z tej zabawy wynieść przydatnych umiejętności.

Zbieranie darmowych krypto traktuję jako inwestycja, kiedyś będzie to sporo warte. Jak uzbierasz minimum do wypłaty to wypłać, bo tego typu strony czasem znikają.Poniżej umieszczam listę najlepszych wg mnie karników i sposobów na darmowe krypto:

 

Na początek 7 kraników powiązanych z portfelem Coinpot

Pierwszy krok: wchodzimy na stronę http://coinpot.co aby utworzyć konto na które będziemy zbierać darmowe kryptowaluty :bitcoin, bitcoincash, dogecoin, litecoin, dash.  Zaletą strony coinpot.co jest to, że zbierane kryptowaluty są w jednym miejscu i możemy wymieniać je na inne. Z tymi kranikami jest duży plus jest też taki że działają na komórce, mam otwarte na telefonie 7 kart przeglądarki i korzystam z nich np. stojąc w kolejce w sklepie, 🙂 Fajna zabawa.

✔️ W kranikach MOON jest fajny bonus dla tych którzy używają ich codziennie, za każdy kolejny dzień używania bez przerwy ( wystarczy raz dziennie ) dostajesz 1% bonusu, ja po 100 dniach mam za każdym razem 2 razy więcej przelewane na coinpot. Niestety jeżeli jeden dzień zapomnisz to zaczynasz bonus od zera.

✔️ Dodatkowo za każdy claim z tych 7 kraników na nasz portfel trafiają 3 tokeny Coinpot które mają stałą cenę i kosztują 2,5 satoshi. Miły sposób na gromadzenie darmowych kryptowalut.

✔️ Jeżeli jesteś w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii  to we wszystkich kranikach Coinpot dostajesz 2 razy więcej.

 

Moonbitcoin

Na ten kranik wchodzę nie częściej niż co 2 godziny, wypłata od 20 do 80 satoshi, im częściej tym mniejsza ilość.

Moondoge

Na ten kranik wchodzę nie częściej niż co 1 godzinę, wypłata od 0,1 do 1,5 Doge , im częściej tym mniejsza ilość.

Moonlicoin

Na ten kranik wchodzę nie częściej niż co 3 godziny, wypłata od 500 do 4000 litoshi, im częściej tym mniejsza ilość.

Bitcoincash

Na ten kranik wchodzę nie częściej niż co 3 godziny, wypłata od 200 do 1500 satochi BCH, im częściej tym mniejsza ilość.

MoonDash

Na ten kranik wchodzę nie częściej niż co 3 godziny, wypłata od 400 do 1950 dashoti 🙂 , im częściej tym mniejsza ilość.

Bitfun

na ten kranik wchodzę nie częściej niż raz na godzinę, przelewają od 20 do 80 satoshi, im częściej tym mniejsza ilość.

Bonusbitcoin

Tu można wchodzić co 15 minut. Polecam pod „Claim now” w zakładce „Change your claim settings” zaznaczyć „Always receive the average claim amount” wtedy za każdym razem dostaniecie 10-20 satoshi ( jest to zależne od ceny Bitcoina, był czas że 30 było ), jeżeli tego nie zaznaczysz to ilość będzie losowa czasem 2 czasem 32. Jeżeli wchodzisz na ten kranik codziennie to dodatkowo dostaniesz 5% tego co zabrałeś na tym kraniku przez ostatnie 24h.

Drugim sposobem na gromadzenie darmowych kryptowalut jest zarejestrowanie się na giełdzie CREX24 https://crex24.com/?refid=4qnfszrcri6eum1hss96 . Po zalogowaniu się przejdź do zakładki  Kraniki https://crex24.com/pl/faucets i klikać we wszystkie podświetlone na zielono przyciski ODBIERZ.              Wtedy konkretna ilość tych krypto ląduje na Twoim koncie. Jedne odświeżają się co 1 dzień inne co godzinę lub nawet minutę. To co Ci się zgromadzi na koncie możesz zamieniać/sprzedawać na np: BTC, ETH. Jeżeli chcesz w miarę szybko wypłacić swoje krypto z giełdy to polecam zamienić na XRP. Aby wypłacić XRP wystarczy zgromadzić 0,003, a koszt wysłania niezależnie od ilości to 0,001 XRP. Dodatkową zaletą tego jest nauka korzystania z giełdy, która jest bardzo prosta w obsłudze.

Trzecim narzędziem do zbierania za darmo kryptowalut, praktycznie bezobsługowym jest portfel na kryptowalutę Elektroneum (ETN) z funkcją kopania tej kryptowaluty. Apka ta jest banalna w użytkowaniu, wystarczy jednym guzikiem włączyć kopanie, wystarczy odpalać tą aplikację co 4-7 dni.  Jak będziesz miał ukopane 100 ETN to apka sama wyśle je na Twój portfel. Aplikację tą ściągamy ze sklepu Google Play tu – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electroneum.mobile&hl=pl lub App Store iOS https://itunes.apple.com/us/app/electroneum/id1270774992?ls=1&mt=8  Przy rejestracji podaj mój kod referencyjny 97C5B7, Tobie nie ubędzie a wspomożesz działanie strony. Tutaj możesz obejrzeć dwa fajne filmy o Electroneum https://www.youtube.com/watch?v=6YE239n5_IQ https://www.youtube.com/watch?v=gk3XPlDOaco ,